• ROK  SZKOLNY  2022/2023

           

          „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” - konkurs plastyczny

          • Laureaci: Norbert Bielec, Karolina Ryfa, Dasha Shatailo

           

          XIII edycji ogólnopolskiego konkursu Literacki sms. Poezja i proza na 160 znaków

          •  Laureat: Aleksandry Dziamary

           

          „English Ace” - ogólnopolski konkurs z j.angielskiego

          • Mateusz Szeliga - 11 miejsce w woj. podkarpackim - 1 TL
          • Zuzanna Stańczyk - 20 miejsce w woj. podkarpackim - 4 TŻ4
          • Dawid Solski - 31 miejsce w woj. podkarpackim - 2TRL

          II etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

          Laureaci:

          • Marcin Hajczewski 4 kl. TR
          • Dominik Homik 1 kl. TL

           



           

           

          ROK  SZKOLNY  2021/2022

           

          „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”  

          • Zuzanna Kość - kl. II TŻ
          • Gabriela Gardziel - kl. 4 TŻL


          konkurs patriotyczny „Ojczyzna w poezji, rysunki oraz pieśni
          i piosence”
          kategoria: prace plastyczne

          • I miejsce - Gabriela Gardziel  - kl. 4 TŻL
          • II miejsce  - Wojciech Koralewicz - kl. 1 TL
          • III miejsce - Iga Dziad - kl. 4 TŻL
          • IV miejsce -  Adam Lonc  - kl. 4 TŻL
          • wyróżnienie - Karolina Ryfa -  kl. 1 TL
             

          Konkurs Bożonarodzeniowy

          Kategoria – szopki

          • I miejsce - Vitalii Kostiv - kl. 1TL
          • I miejsce - Dominika Dubiel - kl. 2 TŻL4
             

          Kategoria - Kartki świąteczne

          • I miejsce - Dasha Shatailo - kl. 1 TL
          • II miejsce - Wojciech Koralewicz - kl. 1 TL
          • III miejsce - Iliia Biloborodov - kl. 1 TI

          Konkurs „Wielkanocne ozdoby”

          kategoria - palma wielkanocna:

          • I miejsce - Karolina Ryfa - kl. 1TL

           

          kategoria - pisanka:

          • I miejsce - Wiktoria Bobrek - kl. 3 TŻR
          • II miejsce - Oskar Superson - kl. 1 TL
          • III miejsce - Anna laska - kl. 4 TŻ
          • III miejsce - Klaudia Witek - 3 TŻR