• ROK  SZKOLNY  2022/2023

           

          Szkolny konkurs j. angielskiego na kartkę walentynkową Love letters

          • I miejsce - Julia Mikołajek - 4 TL5
          • II miejsce - Roksana Mazur - 1 LO
          • II miejsce Mateusz Szeliga - 1 TL
          • III miejsce - Dasha Shatailo 2TLR
          • I miejsce Norbert Bielec - 3TL


          Szkolny konkurs „Zdrowe i zielone”

          • I miejsce - Aleksandra Szwacz - 1 ŻH
          • II miejsce - Valentin Savitskyi - 3 TŻ
          • III miejsce - Kamila Burzańska - 1ŻH


          „Poznaj swoje prawa w pracy”

          • Marcin Hajczewski uczeń 4 klasy (technik rolnik)
          • Dominik Homik uczeń 1 klasy (technik logistyk).

          „Szkolne Święto Matematyki

          Laureaci: Rachwał Wiktoria, Aleksandra Dziamara, Gabriela Kubusiak, Karol Dziad, Julia Mikołajek, Karolina Gołab

          Szkolny turniej wiedzy o języku polskim „Jeden z dziesięciu”

          Klasy pierwsze:

          • I miejsce: Kacper Głubisz, Krzysztof Kapłon, Miłosz Nawolski
          • II miejsce: Oliwia Drzystek, Dominik Homik, Hubert Mich
          • III miejsce: Mariia Holovan, Maiia Syvak, Artem Zaruba


          Klasy drugie:

          • I miejsce: Przemysław Płocica, Szymon Stabryła, Dasha Shatailo
          • II miejsce: Bartłomiej Harpula, Hubert Majka, Yehor Parkhomenko
          • III miejsce: Sofija Hubanowa, Nadia Kobyliatska, Jakub Wyszyński
             

          List do patrona szkoły - Wincentego Witosa:

          • I miejsce - Katarzyna Tokarz - kl.1 TŻH
          • III miejsce - Karolina Bieniasz - kl.1 TŻH
          • Wyróżnienie: Roksana Adamkiewicz

           

          Szkolny konkurs literacki pt. List do Patrona Zespołu Szkół - Wincentego Witosa

          • I miejsce - Katarzyna Tokarz - kl.1 TŻH
          • II miejsce - Amelia Pieniążek - kl 1 LO
          • II miejsce - Dawid Szczepankiewicz - kl. 1 TL
          • III miejsce - Bieniasz Karolina - kl.1 TŻH

           

          Szkolny konkurs wiedzy o patronie szkoły - Wincentym Witosie

          • II miejsce Amelia Pieniążek – kl. I LO

          Konkurs fotograficzny Świat zamknięty w czarno - białej fotografii. Śladem pasji Józefa Ulmy

          • Wyróżnienie Karoliny Cicirko  
          • Udział: Norbert Bielc - 3TL

          Konkurs plastyczny poświęcony twórczości Aleksandra Fredry (przekład intersemiotyczny dzieła literackiego)

          • Laureaci: Norbert Bielec, Roksana Mazur